Rekomendacje

Ania

Bardzo cenią sobie czas i spędzanie wielu godzin tygodniowo na siłowni nie jest dla mnie. Również ćwiczenia w domu odpadały, gdyż nie byłam w stanie się sama zmobilizować. Jednakże brak aktywności fizycznej zaczął negatywnie wpływać na moje codzienne funkcjonowanie. I tak w wieku 40 lat już zaczęły się pojawiać bóle pleców, karku, kolan, mój zakres ruchowy bardzo był ograniczony. Ale wiek to tylko liczba, więc szukałam alternatywy, aby zacząć ćwiczyć, ale też nie marnować na to wielu godzin … i tak trafiłam na próbny trening do COFIT. Już po pierwszym treningu wiedziałam, że TO JEST TO! Trening trwa tylko 20 minut, 1 raz w tygodniu, i to działa. Wszelkie bóle zniknęły, zwiększyła się moja mobilność ruchowa, czuje się „lekka”. Do tego uzyskałam fantastyczną pomoc dietetyczną i dowiedziałam się o moich błędach w nawykach żywieniowych. Regularnie mam przeprowadzany pomiar ciała, który jest omawiany i porównywany z poprzednimi wynikami w sposób zrozumiały. Zmieniłam nawyki, regularnie chodzę na EMS, i oprócz zniknięcia bólów pleców, zniknęło 10 kg Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którzy cenią sobie czas, ale chcą zadbać o siebie i swoją kondycję!!

Arek

Zdiagnozowano u mnie przepuklinę na kręgosłupie, na odcinku S1. Lekarz zalecił mi ćwiczyć, aby rozbudować i wzmocnić tkankę mięśniową celem odciążenia i „ochrony” kręgosłupa. Jednocześnie zabronił wykonywać ćwiczenia obciążeniowe i ogólnie zabronił dźwigać. Treningi EMS idealnie spełniły te rygorystyczne warunki. W COFIT20 zapoznali się z moją kartą medyczną i zestaw ćwiczeń został dobrany na tej podstawie, tak więc mam pewność, że są one bezpieczne. Już po pierwszym treningu ból pleców ustąpił. Każdy trening rozbudowuje i wzmacnia moją tkankę mięśniową, nie tylko pleców, ale również całego mojego ciała (co doskonale widzę na regularnych pomiarach mojego ciała). Ostatnia kontrola u lekarza potwierdziła, że wybór EMS to był strzał w dziesiątkę. Cieszę się, że trafiłem do COFIT20, gdyż znalazłem tutaj doskonałą, profesjonalną pomoc wraz z indywidualnym podejściem i opieką.

Iga

Profesjonalizm, znakomite poczucie humoru i porządny wycisk! Super zaangażowanie oraz wyjątkowe podejście do każdej osoby. Ogromna dawka motywacyjna na każdym treningu. To cały Maciek i studio COFIT20! Polecam gorąco!

Ania

Jeśli szukasz miejsca w którym będziesz się czuł wyjątkowo to studio Cofit20 właśnie takie jest! Zdecydowanie polecam to miejsce. Profesjonalna opieka trenera, kameralne miejsce, a także plany treningowe, które pomogły mi zrealizować swój cel.

Iza

Trening 20 minutowy, ale bardzo treściwy:) Dostosowany do moich potrzeb i możliwości. Prowadzony z jakością i profesjonalizmem. Polecam serdecznie  treningi EMS w COFIT20 🙂