O nas ..

Zdalny trening, konsultacje

Jeśli chcesz zadbać o swoją formę i zdrowie w komfortowych, domowych warunkach lub szukasz kameralnego miejsca gdzie wejdziesz na wyższy poziom treningowy to dobrze trafiłeś!

Jesteśmy grupą trenerów, którzy postawili sobie za cel profesjonalną pomoc w realizacji postanowień naszych podopiecznych poprzez trening personalny ONLINE w warunkach domowych oraz w kameralnym studio z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii elektrostymulacji EMS.

Trening EMS jest najlepszym rozwiązaniem jeśli ktoś oczekuje maksymalnych efektów w jak najkrótszym czasie. Poprzez wykorzystanie elektrostymulacji podczas całego treningu angażujemy wszystkie partie mięśniowe w jednym czasie wykonując ponad 150 razy więcej skurczów niż na tradycyjnym treningu dzięki czemu trening jest tak efektywny i skuteczny. Nie ważne czy jesteś amatorem, sportowcem czy zmagasz się z kontuzjami ten trening jest dla Ciebie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy kameralne miejsce klasy premium gdzie oprócz profesjonalnej obsługi możesz w pełni cieszyć się treningiem bez obecności osób trzecich, ponieważ trening jest wykonywany w systemie 1 na 1

Trening w warunkach domowych zapewnia komfort przy wykorzystaniu wiedzy i profesjonalizmu trenera, który cały czas dba o prawidłowe i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń, a co za tym idzie troskę o Twoje efekty i motywację.

Nie musisz martwić się brakiem sprzętu, trening zostanie specjalnie przygotowany do Twoich możliwości związanych z przestrzenią i wyposażeniem.

Na podstawie krótkiego wywiadu optymalnie dopasujemy trening do Ciebie i Twoich oczekiwań oraz dołożymy wszelkich starań abyś mógł cieszyć się wymarzoną sylwetką.

To nie wszystko, dzięki pracy z dietetykiem stworzymy dla Ciebie jadłospis, ustalimy jak w dogodny sposób dopasować się do Twojego stylu życia, aby żywienie było pomocą a nie przeszkodą w osiągnięciu Twoich rezultatów.

Spróbuj, sprawdź i wykorzystaj swoją szansę na zachowanie zdrowego ciała 😉

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Całkowita kwota
0,00 
Kontynuuj zakypy
0