O nas

Odtwórz wideo
NASZA PRZYGODA Z TRENINGIEM EMS MA SWÓJ POCZĄTEK W 2017r.

Od tego czasu przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt tysięcy treningów EMS, a każdy kolejny zadowolony klient, każdy kolejny trening i wszystkie osiągnięte wspólnie cele naszych podopiecznych utwierdzały nas w przekonaniu, że trening EMS jest naprawdę wyjątkową formą aktywności fizycznej!

Zależało nam aby każdy czuł się u nas komfortowo, swobodnie i bezpiecznie, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w 2020r stworzyliśmy kameralne miejsce klasy premium w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie.
Tu oprócz profesjonalnej obsługi i doskonałej lokalizacji, możesz w pełni cieszyć się treningiem bez obecności osób trzecich, ponieważ trening jest wykonywany w systemie 1 na 1, a studio na czas treningu jest zamknięte.

W ostatnich latach technologia treningowa EMS zdobywa coraz większe uznanie i zyskała miano treningu XXI wieku.
Dzięki zastosowaniu elektrostymulacji podczas treningu angażujemy wszystkie partie mięśniowe w jednym czasie, wykonując ponad 150 skurczów mięśni więcej niż na tradycyjnym treningu! To właśnie dzięki temu trening EMS jest tak efektywny i skuteczny!
Niezależnie od tego czy jesteś amatorem czy sportowcem, czy zmagasz się z kontuzjami, bólami stawów, czy po prostu chcesz wrócić do formy – ten trening jest dla Ciebie!

Na podstawie krótkiego wywiadu optymalnie dopasujemy trening do Ciebie i Twoich oczekiwań oraz dołożymy wszelkich starań abyś mógł cieszyć się wymarzoną sylwetką.

To nie wszystko – dzięki pracy z dietetykiem stworzymy dla Ciebie jadłospis szyty na miarę i pomożemy dopasować go do Twojego stylu życia tak, aby racjonalne żywienie było pomocą, a nie przeszkodą w dążeniu do postawionych sobie celów.

Spróbuj, sprawdź i wykorzystaj swoją szansę na zachowanie zdrowego ciała! 😉